Podmienky používania

Sú veľmi jednoduché :

Pre autorov príspevkov

  1. Ak si autor, dodržiavaj vždy pravidlá slušného správania.
  2. Rovnako dodržiavaj zákony (najmä autorský zákon, ale aj tie ostatné).
  3. Nikdy na nikoho svojimi príspevkami neútoč tak, aby si sa dostal do problémov, nakoľko za svoje príspevky si zodpovedný ty sám.

Pre členov / hostí

  1. Si tu hosť, tak sa tu správaj ako na návšteve, teda - vždy slušne.
  2. Čo u nás môžeš, je pridávať hodnotenia a komentovať príspevky.
  3. V komentároch však nestrpíme žiadne urážky, či vulgarizmy, nenávistné prejavy, homofóbiu, či rasistické kecy, podporu strán a hnutí popierajúcich základne ľudské práva a slobody, schvaľovanie genocídy a propagáciu vojny a všetko to prečo by si mohol ráno dostať návštevu z NAKA. Ver mi, že po prehýrenej noci a hrdinstve za klávesnicou to nebude príjemné zobudenie. Takže sa správaj slušne.

Obe skupiny, vyvarujte sa prosím akýchkoľvek porušení pravidiel, nakoľko veci riešime nekompromisne, promptne a hlavne, tu o priestupkoch nerozhoduje nejaký algoritmus, tak ako na FB. Tu dokážeme reálne zhodnotiť kontext a podľa toho jednať. Vyhradzujeme si preto plné právo kontroly nad príspevkami, či komentármi a v prípade porušenia pravidiel aj pádne zakročiť.

PS :  vo svojich príspevkoch si vyhradzujeme právo zdieľania akéhokoľvek statusu jednotlivca, či organizácie z akejkoľvek sociálnej siete pokiaľ je jeho status nastavený ako  "verejný", či už s upozornením dotknutého autora, alebo bez neho, pretože čo je veréjne - nie je tajné.

Ak máte otázky - pýtajte sa